دکتر گیلدا گیوه چی

متخصص گوش، حلق و بینی


کلینیک رینوپلاستی پیشرف

مشاوره غير حضوري

بازدید کنندگان گرامی؛

بازدیدکنندگان گرامی

رینوپلاستی

. اقدامات جراحی كه به منظور اصلاح شكل ظاهری بینی انجام میگیرد رینو پلاستی RHINOPLASTY نام دارد كه هدف از انجام آن دستیابی به تعادل بینی با سایر اجزاء صورت از نقطه نظر علم زیبایی شناسی می باشد .

واژه رینوپلاستی واژه ای یونانی است از تركیب RHIS به معنای بینی و PLASSEIN به مفهوم شكل دادن .به عبارت دیگر رینوپلاستی به جراحی پلاستیكی اطلاق می گردد كه به منظور اصلاح و بازسازی فرم و عملكرد به همراه بالا بودن سطح زیبایی بینی ( ثانویه به ضربه های وارد آمده به بینی ، نقایص مادرزادی و ... ) انجام می شود . اولین جراحی ترمیمی بینی به منظور بازسازی آن منسوب به SUSHRUTA از هندوستان ( بیش از 600 سال قبل میلاد ) می باشد .

رینوپلاستی را می توان به تنهایی یا به همراه اصلاح اشكالات تیغه بینی انجام داد كه بستگی به شدت و ماهیت این اشكالات دارد .
بینی از اجزاءبسیار پیچیده صورت است و خصوصیات بینی هر فرد و تناسب آن با سایر اجزاء صورت برای هر كس منحصر به خود اوست . در برنامه ریزی عمل جراحی زیبایی بینی سعی بر این است كه خصوصیات مثبت بینی حفظ و ایرادت ظاهری و تنفسی برطرف شده در عین حال تا حد امكان بینی با سایر اجزاء صورت هماهنگ گردد . در بسیاری از موارد بینی زیبا معادل یك بینی كوچكتر نیست .

داشتن بینی كوچك نامتناسب با صورت كه با اشكال در تنفس نیز همراه است جذابیتی برای دارنده آن ایجاد نمی كند . به همین دلیل است كه در جلسات مشاوره باید نقطه نظرات شما در رابطه با قسمتهایی از بینی كه برایتان خوشایند نمی باشد بررسی شود سپس راهكارهای مناسب جهت هر كدام از این ایرادات ارایه شده ,میزان اصلاحات مورد نظر پیش بینی می شود . باید توجه داشت كه برخی از ایرادات بینی بطور كامل با جراحی قابل اصلاح نمی باشد .


آدرس مطب : تهران ، خيابان ولی عصر ، بالاتر از پارك ساعی ، پلاك٢٤٢٢ ، ساختمان پارسه
تلفن : 88673181 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
آیا شما کاندید مناسبی جهبینی ایرانیبیوگرافیتفاوت جراحی بینی باز و بترمیم نقایص پوست صورتجراحی مجدد یا ترمیمی بینجراحی مجدد یا ترمیمی بینسوراخ شدن تیغه بینیشکستگی بینیترمیم نقایص پوست صورت( جراحی مجدد یا ترمیمی برینوپلاستیمراقبتهای بعد از جراحی زصفحه اصلیچرا همه از نتیجه جراحی زیسوالات پزشکیکدام اعمال جراحی را میتوپیامهای کاربرانآیا مشاوره قبل از عمل جراسایتهای دیگرآیا برای تغییر شکل ظاهری